Witaj! W Fundacji CRO!

Centrum Rozwoju Osobistego.

O mnie

Od urodzenia mieszkam w gminie Głowaczów. To moja mała Ojczyzna. Gdy niemal przez dekadę woziłam swoich synów do Kozienic, Warki, Radomia czy Białobrzegów, by mogli uczestniczyć w zajęciach, które pozwolą im rozwijać się, poznawać nowych ludzi, zdobywać cenne doświadczenia w budowaniu wartościowych relacji z innymi, a przede wszystkim pozwolą oderwać się od ekranu komputera czy telefonu, wiele razy zastanawiałam się, dlaczego w Głowaczowie nie ma przestrzeni, gdzie dzieci, młodzież i dorośli znaleźliby możliwość do tego, by wzrastać. Piłkarze mają stadiony oraz kluby; strażacy zawody i strażnice, emeryci Klub Seniora, a co z pozostałymi mieszkańcami? W tej grupie znalazłam się ja, moi przyjaciele i wielu znajomych.

Wówczas zrodziło się marzenie, by stworzyć czasoprzestrzeń, która będzie realną odpowiedzią na potrzeby mieszkańców naszej gminy. Postanowiłam założyć Fundację Centrum Rozwoju Osobistego, która zaoferuje szereg aktywności dla dzieci i dorosłych. Od zajęć wspierających edukację, przez zajęcia terapeutyczne czy ruchowe, a w końcu warsztaty tematyczne. W małych grupach, w twórczej atmosferze szacunku i wzajemnego zaufania. Dla każdego coś wspaniałego! Dla każdego impuls, by wzrastać!

Widziałam cel. Na swojej drodze spotykałam życzliwych i wspierających ludzi. Ludzi, którzy dmuchali w moje skrzydła, wierząc w piękno tego, co tu dużo mówić… wprost szalonego pomysłu. Więc już w maju 2023 roku rozpoczęłam pracę nad zgromadzeniem dokumentów i opracowaniem Statutu Fundacji. Kilka tygodni później podpisałam akt założycielski Fundacji w kancelarii notarialnej. Na koniec 13 lipca 2023 roku Sąd w Lublinie nadał Fundacji numer KRS. W świetle prawa Fundacja Centrum Rozwoju Osobistego zaczęła istnieć!

Ostatni element naszej układanki to lokal. Na siedzibę Fundacji przeznaczyliśmy nieruchomość o powierzchni ponad 100m2. Znajduje się w sercu Głowaczowa, przy ul. Rynek 20.  Na wyciagnięcie ręki, w zasięgu wzroku, przy Was i dla Was!

W styczniu 2024 roku rozpoczął się remont. I choć wielu wątpiło, ja wciąż wierzyłam, że to, co dobre, po prostu się dzieje. Tak właśnie było! Co się działo? Popatrzcie na zdjęcia, one prawdę powiedzą! Wystarczy spojrzeć na przed i po .


Jest pięknie, a będzie jeszcze wspanialej! Wszystko w Waszych rękach! Czekamy na Was! Cieszymy się, że chcecie być z nami!

Dlaczego warto z nami pracować

W naszej ofercie znajdziesz szereg zajęć,
które wspierają rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych.

Cechuje nas:

  • Profesjonalizm
  • Zaangażowanie
  • Ciągły rozwój

Sprawdź naszą ofertę